Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 9003LR.
Het adres van deze woning uit 1932 is Burgemeester Waldastraat 1a te Warten. Het pand heeft een oppervlakte van 92m² en een perceeloppervlakte van 420m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 215.000.
Het adres van deze woning is Burgemeester Waldastraat 27 te Warten. Het pand heeft een oppervlakte van 172m² en een perceeloppervlakte van 545m² en heeft 9 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 249.500.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Warten
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG