Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 9611EB.
Het adres van deze woning uit 1960 is Dr. Aletta Jacobsstraat 20 te Sappemeer. Het pand heeft een oppervlakte van 138m² en een perceeloppervlakte van 893m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 425.000.
Het adres van deze woning is Dr. Aletta Jacobsstraat 8 te Sappemeer. Het pand heeft een oppervlakte van 69m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 199.000.
Het adres van deze woning uit 1956 is Dr. Aletta Jacobsstraat 16 te Sappemeer. Het pand heeft een oppervlakte van 155m² en een perceeloppervlakte van 420m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 269.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Magrietpark
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG