Wil je weten welke bedrijven er in Bedrijventerrein De Huet zijn gevestigd? Of ben je specifiek op zoek naar een stukadoor of loodgieter? Wil je weten welke supermarkten er in jouw regio zitten of waar de dichtsbijzijnde huistarts of tandarts zit? Hieronder vind je een overzicht van (nieuw opgerichte) bedrijven in Bedrijventerrein De Huet.
In Bedrijventerrein De Huet zoek ik een:
De onderneming Robacomm is gevestigd op Terborgseweg 143 te Doetinchem en is actief in de branche Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatietechnologie.
De besloten vennootschap Ledenshop B.V. is gevestigd op Edisonstraat 98 te DOETINCHEM en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De besloten vennootschap B.V. Doetam is gevestigd op Voltastraat 75 te Doetinchem en is actief in de branche Groothandel en handelsbemiddeling in auto-onderdelen en -accessoires.
De onderneming Nederlands Bouwkosten Instituut (NBI) is gevestigd op Edisonstraat 51 te Doetinchem en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
De onderneming Peter van der Ham is gevestigd op Hanzestraat 8 te Doetinchem en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
De onderneming Textielgroothandel "Het Oosten" is gevestigd op Mercuriusstraat 50 te Doetinchem en is actief in de branche Groothandel in kleding, schoenen en mode-artikelen.
De onderneming Verkeersschool Anneveldt is gevestigd op Hanzestraat 6 te Doetinchem en is actief in de branche Auto- en motorrijscholen.
De onderneming Step-u-fit is gevestigd op Edisonstraat 39 te Doetinchem en is actief in de branche Fitnesscentra.
De onderneming Bax advocaten belastingkundigen is gevestigd op Edisonstraat 86 te Doetinchem en is actief in de branche Rechtskundige dienstverlening.
De besloten vennootschap Legal Management Services B.V. is gevestigd op Edisonstraat 84 te Doetinchem en is actief in de branche Accountancy, belastingadvisering en administratie.
De naamloze vennootschap Fulfilment Partners N.V. is gevestigd op Edisonstraat 65 te DOETINCHEM en is actief in de branche Industrieel ontwerp en vormgeving.
De besloten vennootschap Esvica Food B.V. is gevestigd op Edisonstraat 94 te Doetinchem en is actief in de branche Groothandel in overige voedingsmiddelen en in overige grondstoffen en halffabrikaten voor de voedingsmiddelenindustrie.
De besloten vennootschap Jansen Foodservice Doetinchem B.V. is gevestigd op Mercuriusstraat 65 te Doetinchem en is actief in de branche Groothandel in overige machines, apparaten en toebehoren voor industrie en handel.
De onderneming Maxtreme Engineering is gevestigd op Voltastraat 38 te Doetinchem en is actief in de branche Natuurwetenschappelijk speur- en ontwikkelingswerk (niet biotechnologisch).
De besloten vennootschap F.W. Bruger Exploitatie B.V. is gevestigd op Edisonstraat 39 te Doetinchem en is actief in de branche Financiële holdings.
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG