Wil je weten welke bedrijven er in Bangert en Oosterpolder - Buurt 35 04 zijn gevestigd? Of ben je specifiek op zoek naar een stukadoor of loodgieter? Wil je weten welke supermarkten er in jouw regio zitten of waar de dichtsbijzijnde huistarts of tandarts zit? Hieronder vind je een overzicht van (nieuw opgerichte) bedrijven in Bangert en Oosterpolder - Buurt 35 04.
In Bangert en Oosterpolder - Buurt 35 04 zoek ik een:
De onderneming De Bruidszolder is gevestigd op Jan Doustraat 38 te ZWAAG en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De besloten vennootschap VDL Invests B.V. is gevestigd op Bangert 39 te ZWAAG en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De onderneming Sinser is gevestigd op Jan Doustraat 5 te ZWAAG en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming M en E wonen is gevestigd op Govert Oostwoudpad 2 te ZWAAG en is actief in de branche Industrieel ontwerp en vormgeving.
De onderneming Michael Rippens voetbalbegeleiding is gevestigd op Jan Doustraat 27 te ZWAAG en is actief in de branche Overig sport- en recreatieonderwijs.
De onderneming TF Zorg is gevestigd op Govert Oostwoudpad 6 te ZWAAG en is actief in de branche Thuiszorg.
De onderneming E-vize visa-aanvraag is gevestigd op Albert van Damstraat 46 te ZWAAG en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De besloten vennootschap Sijp Schutte B.V. is gevestigd op Dorpsstraat 312 te ZWAAG en is actief in de branche Financiële holdings.
De onderneming LT Flowers is gevestigd op Jan Doustraat 34 te ZWAAG en is actief in de branche Winkels in bloemen en planten, zaden en tuinbenodigdheden.
De besloten vennootschap RH Holding B.V. is gevestigd op Bangert 19 te ZWAAG en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap "Beemster met Grinta "Management Support B.V. is gevestigd op P. van der Meerschstraat 13 te ZWAAG en is actief in de branche Financiële holdings.
De vennootschap onder firma Eskes V.O.F. is gevestigd op Bangert 31 te Zwaag en is actief in de branche Winkels in bloemen, planten, zaden, tuinbenodigdheden, huisdieren en dierbenodigdheden.
De onderneming Loijer Interim Governance Risk & Compliance is gevestigd op Jan Doustraat 34 te ZWAAG en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
De onderneming Sepers Kindercoaching is gevestigd op Jacobsstaf 11 te ZWAAG en is actief in de branche Studiebegeleiding, vorming en onderwijs n.e.g..
De besloten vennootschap B.E.E.K. Holding B.V. is gevestigd op Albert van Damstraat 46 te ZWAAG en is actief in de branche Financiële holdings.
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG