Wil je weten welke bedrijven er in Verspreide huizen Beek en Donk zijn gevestigd? Of ben je specifiek op zoek naar een stukadoor of loodgieter? Wil je weten welke supermarkten er in jouw regio zitten of waar de dichtsbijzijnde huistarts of tandarts zit? Hieronder vind je een overzicht van (nieuw opgerichte) bedrijven in Verspreide huizen Beek en Donk.
In Verspreide huizen Beek en Donk zoek ik een:
De vennootschap onder firma Veebedrijf fam. A van Geffen VOF is gevestigd op Karstraat 8 te Beek en Donk en is actief in de branche Vervaardiging van werkkleding.
De stichting Stichting Administratiekantoor Behoud en verduurzaming Eyckenlust is gevestigd op Kasteellaan 2 te Beek en Donk en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Behoud en verduurzaming Eyckenlust B.V. is gevestigd op Kasteellaan 2 te Beek en Donk en is actief in de branche Monumentenzorg.
De stichting Stichting Administratiekantoor Holding BlauwGeel III is gevestigd op Kasteellaan 2 te Beek en Donk en is actief in de branche Administratiekantoren voor aandelen en obligaties.
De stichting Stichting Administratiekantoor Holding BlauwGeel VII is gevestigd op Kasteellaan 2 te Beek en Donk en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap 112 Tractor B.V. is gevestigd op Keukenbeemd 14 te Beek en Donk en is actief in de branche Reparatie en onderhoud van machines voor een specifieke bedrijfstak.
De besloten vennootschap Boort III B.V. is gevestigd op Kasteellaan 2 te Beek en Donk en is actief in de branche Projectontwikkeling.
De besloten vennootschap Holding BlauwGeel B.V. is gevestigd op Kasteellaan 2 te Beek en Donk en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Holding BlauwGeel VII B.V. is gevestigd op Kasteellaan 2 te Beek en Donk en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Tolhuis B.V. is gevestigd op Kasteellaan 2 te Beek en Donk en is actief in de branche Beheer van onroerend goed.
De besloten vennootschap Broekkant B.V. is gevestigd op Kasteellaan 2 te Beek en Donk en is actief in de branche Beheer van onroerend goed.
De besloten vennootschap Boort IV B.V. is gevestigd op Kasteellaan 2 te Beek en Donk en is actief in de branche Bemiddeling bij handel, huur of verhuur van onroerend goed.
De besloten vennootschap Holding BlauwGeel V B.V. is gevestigd op Kasteellaan 2 te Beek en Donk en is actief in de branche Financiële holdings.
De stichting Stichting Administratiekantoor Holding BlauwGeel V is gevestigd op Kasteellaan 2 te Beek en Donk en is actief in de branche Administratiekantoren voor aandelen en obligaties.
De besloten vennootschap Holding BlauwGeel III B.V. is gevestigd op Kasteellaan 2 te Beek en Donk en is actief in de branche Financiële holdings.
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG