Wil je weten welke bedrijven er in Verspreide huizen Bisschops- en Munnikenslag zijn gevestigd? Of ben je specifiek op zoek naar een stukadoor of loodgieter? Wil je weten welke supermarkten er in jouw regio zitten of waar de dichtsbijzijnde huistarts of tandarts zit? Hieronder vind je een overzicht van (nieuw opgerichte) bedrijven in Verspreide huizen Bisschops- en Munnikenslag.
In Verspreide huizen Bisschops- en Munnikenslag zoek ik een:
De onderneming H. Timmerman is gevestigd op Scholenweg 7 te Rouveen en is actief in de branche Fokken en houden van melkvee.
De onderneming Loon-, grond- en sloopwerk R. Kooiker is gevestigd op Beunteweg 2 te Staphorst en is actief in de branche Slopen van bouwwerken.
De besloten vennootschap Kooiker Recycling B.V. is gevestigd op Beunteweg 2 te STAPHORST en is actief in de branche Gesorteerd materiaal voorbereiden tot recycling.
De maatschap Maatschap Bloemert-Balder is gevestigd op Dekkersweg 8 te Staphorst en is actief in de branche Fokken en houden van runderen (geen melkvee).
De onderneming M & R Kozijntechniek is gevestigd op Beunteweg 1 te Staphorst en is actief in de branche Vervaardiging van overig timmerwerk voor de bouw.
De onderneming De Kroon op Schoon is gevestigd op Beunteweg 5 te Staphorst en is actief in de branche Interieurreiniging van gebouwen.
De onderneming H. Bisschop schade auto's is gevestigd op Beunteweg 5 te Staphorst en is actief in de branche Handel in en reparatie van personenauto’s en lichte bedrijfsauto’s.
De onderneming Kooiker Machinery is gevestigd op Beunteweg 2 te Staphorst en is actief in de branche Groothandel in landbouwmachines, werktuigen en tractoren.
De maatschap Handelskwekerij Mussche was gevestigd op Beunteweg 4 te Staphorst en was actief in de branche Teelt van sierplanten.
De vennootschap onder firma BTA Bedrijfs Teken- en Adviesbureau is gevestigd op Beunteweg 4 te Staphorst en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG