Bodembeschermingsvergunning Maalderij Amstelveen

Vrijdag 14 november 2014

Maalderij , 1185ZB Amstelveen

Ontvang updates voor Bovenkerk

Inzake het adres Maalderij 1185ZB te Amstelveen is op vrijdag 14 november 2014 de aanvraag ontvankelijk verklaard voor een bodembeschermingsvergunning. Het betreft een vergunning met betrekking tot overige werkzaamheden. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Toelichting bekendmaking:

Wet Bodembescherming

Bekijk alle bekendmakingen in Bovenkerk

Aanvullende gegevens bodembeschermingsvergunning

Type
Bekendmaking
Status
Aanvraag ontvankelijk

Overheidsinstantie betrokken bij bodembeschermingsvergunning

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar bodembeschermingsvergunning betrekking op heeft

Maalderij
1185ZB Amstelveen

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Zondag 6-9-2026 om 11:50
Maalderij, Amstelveen

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 15:24
Noorddammerlaan, 1185XZ Amstelveen

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 14:38
Salamander, 1187BS Amstelveen

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 04:49
Pastoor J.W. Brouwerslaan, Amstelveen

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 11:08
Pastoor J.W. Brouwerslaan, 1187CC Amstelveen

Nieuw bedrijf
September 2026
Nicolaas Beetslaan 30, 1187AK Amstelveen

112 melding
Donderdag 3-9-2026 om 08:18
Pastoor J.W. Brouwerslaan, 1187CC Amstelveen

112 melding
Woensdag 2-9-2026 om 21:12
Joan van Broekhuizenlaan, 1187BG Amstelveen

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bovenkerk

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Bovenkerk

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement