Bodembeschermingsvergunning Handweg Amstelveen

Maandag 2 maart 2015

Handweg , 1185TW Amstelveen

Ontvang updates voor Populierenbuurt

Inzake het adres Handweg 1185TW te Amstelveen is op maandag 2 maart 2015 de aanvraag ontvankelijk verklaard voor een bodembeschermingsvergunning. Het betreft een vergunning met betrekking tot overige werkzaamheden. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Toelichting bekendmaking:

Wet Bodembescherming

Bekijk alle bekendmakingen in Populierenbuurt

Aanvullende gegevens bodembeschermingsvergunning

Type
Bekendmaking
Status
Aanvraag ontvankelijk

Overheidsinstantie betrokken bij bodembeschermingsvergunning

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar bodembeschermingsvergunning betrekking op heeft

Handweg
1185TW Amstelveen

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Zaterdag 5-9-2026
Populierenlaan 111, 1185SG Amstelveen

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 18:12
Lindepark, 1185LD Amstelveen

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 22:14
Handweg, 1185TV Amstelveen

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 17:31
Handweg, 1185TV Amstelveen

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 16:13
Prunuslaan, Amstelveen

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 15:41
Prunuslaan, Amstelveen

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 13:52
Populierenlaan, Amstelveen

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 10:20
Populierenlaan, Amstelveen

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Populierenbuurt

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Populierenbuurt

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement