Donderdag 5 december 2024 00:00
Enschede
Ontvang updates voor Enschede
Datum delict
Maandag 28 oktober 2024
Aan de Houwbeekhof in Enschede braken twee mannen in bij een woning. Heb jij een vermoeden wie zij zijn? Laat het ons dan weten!
Omschrijving
De mannen kwamen ’s nachts te voet bij de woning aan. De bewoners waren op dat moment met vakantie. Het tweetal wist de woning binnen te komen en haalde alles overhoop. Met meerdere gevulde tassen liepen ze vervolgens op hun gemak de wijk weer uit.
De volgende dag zagen de bewoners op de beelden van hun deurbelcamera dat er ’s nachts een man voor hun deur had gestaan. Bij thuiskomst ontdekten ze de ravage. De ladder van een van hun buren stond tegen hun gevel aan; vermoedelijk hadden de daders deze gebruikt om bij de bovenverdieping te komen. Er waren meerdere spullen gestolen, waaronder sieraden, MacBooks, geld, wijn en elektronica.
Denk jij (een van) de mannen te herkennen? Neem dan contact met ons op!
Geef je tip door via het tipformulier of bel de gratis tiplijn op 0800-6070. Blijf je liever anoniem? Bel dan Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000 of ga naar meldmisdaadanoniem.nl. Meld Misdaad Anoniem is een onafhankelijk meldpunt en dus niet van de politie. Je hoeft geen gegevens achter te laten en jouw informatie wordt alleen doorgegeven als het op geen enkele manier naar jou te herleiden valt.
Wil je meer weten over deze zaak, of heb je een tip voor de politie, lees dan verder op Politie.nl.
Bekijk alle gezochte personen in Enschede