Onze beeldbank met historische foto's is inmiddels gevuld met meer dan een miljoen foto's, daterend vanaf ongeveer 1750 tot heden. Kijk snel welke foto's en ander oud beeldmateriaal wij hebben gevonden in Loenen en omgeving.
Gezicht op de ophaalbrug in de Mijndensedijk over de Drecht, bij de Mijndense Sluis te Loenen.N.B. De foto is gemaakt ten behoeve van de ‘Inventarisatie Monumenten Streekplan Vechtgebied’, door de Provinciale Planologische Dienst (PPD).
Gezicht op de voor- en zijgevel van het in 1925 gebouwde landhuis Cronenburgh (Rijksstraatweg 84) te Loenen.N.B. De foto is gemaakt ten behoeve van de ‘Inventarisatie Monumenten Streekplan Vechtgebied’, door de Provinciale Planologische Dienst (PPD).
Gezicht over de Vecht op de theekoepel van het landhuis Vegtlust (Oud Over 3) te Loenen.N.B. De foto is gemaakt ten behoeve van de ‘Inventarisatie Monumenten Streekplan Vechtgebied’, door de Provinciale Planologische Dienst (PPD).
Gezicht op de voorgevel van het herenhuis Kalorama (Oud Over 59) te Loenen.N.B. De foto is gemaakt ten behoeve van de ‘Inventarisatie Monumenten Streekplan Vechtgebied’, door de Provinciale Planologische Dienst (PPD). In 1997 is de naam Kalorama gewijzigd in Vecht en Lommer.
Gezicht op de zijgevel van boerderij Veelust (Slootdijk) te Loenen.N.B. De foto is gemaakt ten behoeve van de ‘Inventarisatie Monumenten Streekplan Vechtgebied’, door de Provinciale Planologische Dienst (PPD).
Gezicht op de voorgevel van boerderij Noord-Amerika (Slootdijk 5) te Loenen.N.B. De foto is gemaakt ten behoeve van de ‘Inventarisatie Monumenten Streekplan Vechtgebied’, door de Provinciale Planologische Dienst (PPD).
Gezicht op de achtergevel van het landhuis Nieuwerhoek (Rijksstraatweg 58) te Loenen.N.B. De foto is gemaakt ten behoeve van de ‘Inventarisatie Monumenten Streekplan Vechtgebied’, door de Provinciale Planologische Dienst (PPD).
Gezicht op het landhuis Middenhoek (Rijksstraatweg 55) te Loenen.N.B. De foto is gemaakt ten behoeve van de ‘Inventarisatie Monumenten Streekplan Vechtgebied’, door de Provinciale Planologische Dienst (PPD). Het landhuis is in 1956 afgebrand.
Gezicht op de zijgevel van het landhuis Oud-Over (Oud Over 33) te Loenen, met links de theekoepel.N.B. De foto is gemaakt ten behoeve van de ‘Inventarisatie Monumenten Streekplan Vechtgebied’, door de Provinciale Planologische Dienst (PPD).
Afbeelding van de toegangshekken van het landhuis Vegtlust (Oud Over 3) te Loenen.N.B. De foto is gemaakt ten behoeve van de ‘Inventarisatie Monumenten Streekplan Vechtgebied’, door de Provinciale Planologische Dienst (PPD).
Gezicht op de voorgevels van de huisjes Mijndensedijk 1-11 (rechts) te Loenen.N.B. De foto is gemaakt ten behoeve van de ‘Inventarisatie Monumenten Streekplan Vechtgebied’, door de Provinciale Planologische Dienst (PPD).
Afbeelding van het toegangshek van het in 1925 gebouwde landhuis Cronenburgh (Rijksstraatweg 84) te Loenen.N.B. De foto is gemaakt ten behoeve van de ‘Inventarisatie Monumenten Streekplan Vechtgebied’, door de Provinciale Planologische Dienst (PPD).
Gezicht op de voor- en zijgevel van boerderij Koppellust (Rijksstraatweg 169) te Loenen.N.B. De foto is gemaakt ten behoeve van de ‘Inventarisatie Monumenten Streekplan Vechtgebied’, door de Provinciale Planologische Dienst (PPD).
Gezicht op de voorgevel van het landhuis Bijdorp (Oud Over 8) te Loenen, in gebruik als museum.N.B. De foto is gemaakt ten behoeve van de ‘Inventarisatie Monumenten Streekplan Vechtgebied’, door de Provinciale Planologische Dienst (PPD).
Gezicht over de Vecht op de achtergevel van het landhuis Vegtlust (Oud Over 3) te Loenen.N.B. De foto is gemaakt ten behoeve van de ‘Inventarisatie Monumenten Streekplan Vechtgebied’, door de Provinciale Planologische Dienst (PPD).
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG