Oud beeldmateriaal uit Omg. Levenskerk/Boomgaard

Onze beeldbank met historische foto's is inmiddels gevuld met meer dan een miljoen foto's, daterend vanaf ongeveer 1750 tot heden. Kijk snel welke foto's en ander oud beeldmateriaal wij hebben gevonden in Omg. Levenskerk/Boomgaard.

1750

Donderdag 13 oktober 2022

Foto Gemullehoekenweg 57 - 59 te Oisterwijk van medio 1988
01-01-1988

Woonhuis Anno 1912, genaamd Schoonoord. Oorspronkelijk was het een pension-restaurant. Het pand op nummer 59 was voorheen een schoenfabriek en later een DoeHetZelf Centrum. Nu is er een interieurzaak.

Foto Gemullehoekenweg 147 te Oisterwijk van medio 1988
01-01-1988

Een van de twee beelden bij de ingang van het Natuurtheater aan de Gemullehoekenweg. Beelden zijn inmiddels vervangen maar de oude beelden staan nog op het terrein van het Natuurtheater.

Meer nieuws in Omg. Levenskerk/Boomgaard

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Gezocht door de politie

Bekijk volledige most wanted lijst

Vermiste kinderen

Meer vermiste kinderen

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement