Een overzicht van alle 112 meldingen en 112 nieuws in Mill en Sint Hubert afkomstig van politie, brandweer en ambulancedienst. Daarnaast vullen wij deze rubriek aan met flitsers, Burgernetacties en andere relevante informatie over jouw buurt. Al deze informatie wordt 24/7 bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Bij het lassen van een dieseltank op de Cuijksedijk in Mill is een 28-jarige man uit Beers gewond geraakt.
Op 28 november 2024 om 09:51 is de traumahelikopter met grote spoed uitgevlogen naar Cuijksedijk te Mill vanwege letsel.
Op 28 november 2024 om 09:48 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Cuijksedijk te Mill.
Op 27 november 2024 om 16:36 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Acacialaan te Langenboom vanwege stormschade.
De politie publiceert periodiek het aantal inbraken en pogingen tot inbraak in de gemeente Mill en Sint Hubert. Wekelijks geven wij je op basis van deze data een update over het aantal inbraken in jouw gemeente.
Op 20 november 2024 om 08:28 is de politie uitgereden naar Langenboomseweg te Mill vanwege een ongeval met letsel.
Op vrijdag 15 november 2024 om 10:28 is er door weggebruikers een snelheidscontrole gemeld op de Vorleweg te Mill.
Op donderdag 14 november 2024 om 19:35 is er door weggebruikers een snelheidscontrole gemeld op de Langenboomseweg te Mill.
Op woensdag 6 november om 12:53 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Antillenweg in Mill. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op 25 oktober 2024 om 17:46 is de politie uitgereden naar Dominicanenstraat te Langenboom vanwege een ongeval met letsel.
Op 25 oktober 2024 om 17:45 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Dominicanenstraat te Langenboom.
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG