Ook zo benieuwd wat er allemaal in Zwaag - Buurt 30 00 gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over Zwaag - Buurt 30 00 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Heb je zelf 112 nieuws of ander nieuws te melden over Zwaag - Buurt 30 00? Of organiseer je een evenement in Zwaag - Buurt 30 00? Plaats dan eenvoudig en gratis je bericht op Oozo.nl!.
Op 10 april 2020 is het faillissement uitgesproken van Events Holland B.V.. Het insolventienummer is F.15/20/112. Events Holland B.V. is gevestigd in Zwaag. Events Holland B.V. is actief in de branche Cultuur, sport en recreatie.
Op 10 februari 2021 om 15:28 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar De OuDe Veiling te Zwaag.
Dorpsstraat 86 VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNING
Dorpsstraat 86 INGEDIENDE AANVRAAG OMGEVINGSVERGUNNING
De Oude Veiling 52 INGEDIENDE AANVRAAG OMGEVINGSVERGUNNING
De Oude Veiling 79P VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNING
De Oude Veiling 82 VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNING
De Oude Veiling 99 VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNING
De Oude Veiling 23A INGEDIENDE AANVRAAG OMGEVINGSVERGUNNING
Op 30 oktober 2020 om 19:08 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar De OuDe Veiling te Zwaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Zwaag - Buurt 30 00
Instellen
De COVID cijfers over de afgelopen 24 uur
XS SM MD LG
© 2012 - 2021 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement