Ook zo benieuwd wat er allemaal in Emmeloord-Centrum-Centrum Oost gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over Emmeloord-Centrum-Centrum Oost 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming AutoGlow NL is gevestigd op Bumalaan 73 te Emmeloord en is actief in de branche Overige gespecialiseerde reparatie en slepen van auto's.
Op 30 april 2026 om 17:30 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Leemansstraat te Emmeloord omdat er een gaslucht is waargenomen....
In de nacht van zaterdag op zondag 26 april 2026 om 03:21 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Noordzijde te Emmeloord vanwege een reanimatie....
De onderneming De Huischkamer is gevestigd op Lange Nering 27 te Emmeloord en is actief in de branche Detailhandel in parfums en cosmetica.
De vennootschap onder firma LUMI NAILS V.O.F. is gevestigd op Lange Nering 4 te Emmeloord en is actief in de branche Schoonheidsverzorging en overige schoonheidsbehandelingen.
Dit bedrijfspand op het adres Lange Nering 38 te Emmeloord is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1959. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 675.000 euro. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 249 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
De besloten vennootschap YoungForce B.V. is gevestigd op Lange Dreef 25 te Emmeloord en is actief in de branche Verstandelijke gehandicaptenzorg met verblijf.
De besloten vennootschap YoungForce OG B.V. is gevestigd op Lange Dreef 25 te Emmeloord en is actief in de branche Verhuur van overige woonruimte.
Het adres van deze woning uit 1987 is Prof. ter Veenstraat 1 te Emmeloord. Het pand heeft een oppervlakte van 400m² en een perceeloppervlakte van 2m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 6 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.700.000.
De vennootschap onder firma Spartan's Grill V.O.F. is gevestigd op Korte Achterzijde 12B te Emmeloord en is actief in de branche Exploitatie van fastfoodrestaurants, cafetaria's, ijssalons en dergelijke.
De onderneming W.a Floors is gevestigd op Korte Achterzijde 11 te Emmeloord en is actief in de branche Afwerken van vloeren en wanden.
De onderneming Top-klimaatservice is gevestigd op Kooystraat 7 te Emmeloord en is actief in de branche Activiteiten van ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
Op 9 september 2025 is het faillissement uitgesproken van Eindeloos B.V.. Het insolventienummer is F.16/25/441. Eindeloos B.V. is gevestigd in Emmeloord. Eindeloos B.V. is actief in de branche Logies-, maaltijd- en drankverstrekking.
Op 23 juli 2024 is het faillissement uitgesproken van Verbhaan Horeca B.V.. Het insolventienummer is F.18/24/233. Verbhaan Horeca B.V. is gevestigd in Emmeloord. Verbhaan Horeca B.V. is actief in de branche Logies-, maaltijd- en drankverstrekking.
Op 31 maart 2026 om 21:19 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Lange Dreef te Emmeloord....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Emmeloord-Centrum-Centrum Oost
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG