Ook zo benieuwd wat er allemaal in Verspreide huizen Burgwerd gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over Verspreide huizen Burgwerd 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Heb je zelf 112 nieuws of ander nieuws te melden over Verspreide huizen Burgwerd? Of organiseer je een evenement in Verspreide huizen Burgwerd? Plaats dan eenvoudig en gratis je bericht op Oozo.nl!.
Ongeval/Wegvervoer/Voertuig te water prio 1 Burgwerd Hemert
#Politie - Ongeval/Wegvervoer/Voertuig te water prio 1 Burgwerd Hemert
Op 5 januari 2021 om 22:19 zijn ambulance en brandweer met grote spoed uitgereden naar Hemert te Burgwerd.
Op 5 januari 2021 om 22:17 is de politie met grote spoed uitgereden naar Hemert te Burgwerd.
Verleende omgevingsvergunning regulier, Burgwerd, Hemert 10 het plaatsen van een kap op het besta...
Verdaging beslissing aanvraag omgevingsvergunning, Burgwerd, Hemert 10 het plaatsen van een kap o...
Ingekomen aanvraag, Burgwerd, Paaldijk 4 het plaatsen van tijdelijke woonruimte
Verleende omgevingsvergunning regulier, Burgwerd, Paaldijk 4 het plaatsen van tijdelijke woonruim...
Ingekomen aanvraag, Burgwerd, Hemert 10 het plaatsen van een kap op het bestaande platdak
De besloten vennootschap Attema Energie B.V. is gevestigd op Hemert 13 te BURGWERD en is actief in de branche Productie van elektriciteit door zonnecellen, warmtepompen en waterkracht.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Burgwerd
Instellen
De COVID cijfers over de afgelopen 24 uur
XS SM MD LG
© 2012 - 2021 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement