Tweede verdachte moord Nikki Lawalata aangehouden

Woensdag 13 november 2013 14:45 uur

Poseidonsingel Almere

Vermissing

Ontvang updates voor Homeruskwartier

Almere - De politie heeft dinsdag 12 november een tweede verdachte aangehouden in het onderzoek naar de gewelddadige dood van de 27-jarige Nikki Lawalata.

Op woensdag 4 september 2013, tegen 15.30 uur, werd in de bossen langs de Torenvalkweg tussen Lelystad en Almere het lichaam van een dode vrouw gevonden. Na onderzoek bleek het om de sinds zondag 1 september vermiste 27-jarige Nikki Lawalata uit Amsterdam te gaan. Ze bleek met geweld om het leven te zijn gebracht. Nikki’s auto werd al op maandag 2 september op de Poseidonsingel in Almere gevonden. 

Verdachte

Na onderzoek werd een 32-jarige man uit Almere aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de dood van Nikki. Dinsdag 12 november heeft de politie een tweede verdachte, een 39-jarige vrouw uit Almere aangehouden. De vrouw wordt eveneens verdacht betrokken te zijn bij de dood van Nikki.

Bekijk al het lokale nieuws van Homeruskwartier

Tweede verdachte moord Nikki Lawalata aangehouden

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Dinsdag 18-11-2025
Freyjaplantsoen 3, 1363WB Almere

Nieuw bedrijf
November 2025
Horusstraat 24, 1363XN Almere

Nieuw bedrijf
November 2025
Poseidonsingel 88, 1363TR Almere

Nieuw bedrijf
November 2025
Medusastraat 15, 1363TW Almere

Nieuw bedrijf
November 2025
Hebatstraat 14, 1363RD Almere

Nieuw bedrijf
November 2025
Freyjaplantsoen 65, 1363WB Almere

Nieuw bedrijf
November 2025
Achillesstraat 12, 1363VM Almere

Nieuw bedrijf
November 2025
Sinonstraat 5, 1363VX Almere

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Homeruskwartier

Instellen

Meer nieuws in Homeruskwartier

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement