Man draait door en mishandelt agenten

Zondag 6 september 2015 11:39 uur

Reinoutlaan Geldrop

Mishandeling

Ontvang updates voor Coevering

Geldrop - Twee agenten zijn zondagochtend rond 2.30 uur zwaar mishandeld op het politiebureau aan de Laan der Vier Heemskinderen in Geldrop. Een 28-jarige man uit Liessel werd na veel verzet aangehouden.

De verdachte ging even daarvoor vrijwillig mee naar het bureau omdat hij verdacht werd van het rijden onder invloed van alcohol op de Reinoutlaan in Geldrop. Op het bureau zou een ademanalyse plaatsvinden, maar bij die analyse weigerde hij iedere medewerking.

Plotseling agressief

Toen een agent een poging deed om de procedure uit te leggen werd de man plotseling agressief. Hij schold de agenten uit en wilde de ruimte verlaten. Toen een agent dit probeerde te voorkomen werd hij door de verdachte hard op zijn gezicht geslagen en ontstond een worsteling, waarbij de agent gewond raakte aan zijn pols.

Glazen deur

Omdat de man zich bleef verzetten verlieten de agenten de ruimte en sloten de glazen deur af. De verdachte sloeg daarop met zijn vuist de glazen deur in, waarop een agente glassplinters in haar gezicht kreeg en een bloedende wond opliep boven haar oog.

Aanhouding

De man bleef agressief en stak na de vernieling zijn arm door het gat van de deur en probeerde die van de buitenzijde te openen. Een agent spoot vervolgens met pepperspray richting de verdachte, die zich daarop terugtrok in de ruimte. Daar werd hij aangehouden.

Ziekenhuis

Beiden agenten werden onderzocht door ambulancepersoneel om vervolgens voor behandeling naar het ziekenhuis te gaan. Ze maken het naar omstandigheden redelijk.

Onacceptabel

De politie vindt agressie en geweld tegen haar medewerkers onacceptabel. Politiebeambten hebben een verantwoordelijke rol in de samenleving en moeten zonder te worden gehinderd hun werk kunnen doen. Met wederzijds respect. Agressie of geweld, in welke vorm dan ook, tegen medewerkers wordt niet getolereerd.

De verdachte zit vast voor verder onderzoek.

Bekijk al het lokale nieuws van Coevering

Man draait door en mishandelt agenten

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Woensdag 28-1-2026
Admiraal Byrdstraat 22, 5665HE Geldrop

Binnenkijken bij
Zondag 25-1-2026
John Franklinstraat 18, 5665GG Geldrop

112 melding
Zaterdag 24-1-2026 om 11:05
Jan Cornelis de Rijpstraat, Geldrop

Binnenkijken bij
Donderdag 22-1-2026
Heidezoom 15, 5665EB Geldrop

Nieuw bedrijf
Januari 2026
Roelantlaan 212, 5665PT Geldrop

Nieuw bedrijf
Januari 2026
Columbusstraat 12, 5665VN Geldrop

Binnenkijken bij
Dinsdag 6-1-2026
Raamveld 117, 5665SZ Geldrop

Binnenkijken bij
Donderdag 1-1-2026
Herdersveld 52, 5665JS Geldrop

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Coevering

Instellen

Meer nieuws in Coevering

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement