Rotterdammer aangehouden na wilde achtervolging op Zuid

Zaterdag 16 januari 2016 12:25 uur

Beijerlandselaan Rotterdam

Drankmisbruik

Ontvang updates voor Hillesluis

Rotterdam - De witte substantie die de 34-jarige Rotterdamse automobilist zaterdagochtend bij zijn aanhouding onder zijn neus had zitten moet nog getest worden, maar zijn wijd openstaande pupillen en bizarre rijgedrag doen al een vermoeden rijzen.

Twee agenten zagen zaterdagochtend op de Beijerlandselaan dat een automobilist wel erg langzaam reed. Dat veranderde na een stopteken, want de man ging er als een speer vandoor.

Andere eenheden sloten zich aan bij de achtervolging. Op de Groene Hilledijk zagen agenten dat de bestuurder een aantal dingen uit de auto gooide. Een eenheid stopte en zag dat het verpakkingen met een witte stof betrof. De vluchtende wegpiraat was inmiddels op de Slinge aangekomen. Een politiebus wist ondanks zijn geslinger voor hem uit te komen. Samen met een eenheid die achter de man reed wisten ze hem zo af te remmen. De man werd aangehouden.

De bijrijdersstoel lag vol wit poeder, dat zat ook in het gezicht van de man. Teveel gedronken had hij niet, maar de substanties worden getest. Kijkend naar zijn gedrag en pupillen leek hij in ieder geval onder invloed van verdovende middelen.

Zijn verkeersovertredingen zijn al wel een feit en de man zit vast.

Bekijk al het lokale nieuws van Hillesluis

Rotterdammer aangehouden na wilde achtervolging op Zuid

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Donderdag 12-3-2026 om 14:34
Slaghekstraat, 3074LP Rotterdam

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Beijerlandsestraat 29B, 3074RB Rotterdam

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Walravenstraat 16B, 3074NT Rotterdam

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Overijselsestraat 77B, 3074VB Rotterdam

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Beijerlandselaan 16801, 3074ER Rotterdam

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Donkerslootstraat 66, 3074WL Rotterdam

112 melding
Woensdag 11-3-2026 om 18:05
Slaghekstraat, Rotterdam

112 melding
Woensdag 11-3-2026 om 17:30
Groene Hilledijk, 3074AB Rotterdam

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hillesluis

Instellen

Meer nieuws in Hillesluis

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement