Nieuws over Wijk 02

Blijf 24 uur per dag op de hoogte van het laatste nieuws over Wijk 02. Dit overzicht wordt continu bijgewerkt met de laatste nieuwsberichten van tal van verschillende bronnen.

Dinsdag 28 april 2020

Specialisten: meer doden in verpleeghuizen, te vroeg voor bezoek - Dagblad van het Noorden
Dagblad van het Noorden
Dinsdag 28 april 2020 om 09:00

Specialisten ouderengeneeskunde vinden het nog te vroeg om weer bezoek aan verpleeghuizen toe te staan. Minister Hugo de Jonge (Volksgezondheid) zei maandag in een interview dat hij vanaf 11 mei bij w

Vrijdag 27 maart 2020

Goosetalk
Bewoners Bonaire mogen onder voorwaarden terug - Dagblad van het Noorden - Dagblad van het Noorden
Dagblad van het Noorden
Vrijdag 27 maart 2020 om 08:00

In totaal 225 ingezetenen van Bonaire die in Nederland en in het buitenland zijn gestrand, hebben zich de afgelopen dagen gemeld met het verzoek terug te mogen keren. Op Bonaire (20.000 bewoners) zijn

Zaterdag 2 mei 2020

Waakhond VS geeft goedkeuring voor nieuwe antilichaamtest - Dagblad van het Noorden - Dagblad van he
Dagblad van het Noorden
Zaterdag 2 mei 2020 om 09:00

De Zwitserse farmaceut Roche heeft van de Amerikaanse medicijnwaakhond FDA versneld goedkeuring gekregen voor het gebruik van een nieuwe coronatest. Die moet aantonen of iemand het virus heeft opgelop

Woensdag 24 juni 2020

Derksen vraagt Talpa de komende uitzending van Voetbal Inside te schrappen na aanvaring met Wilfred
Dagblad van het Noorden
Woensdag 24 juni 2020 om 09:00

Als het aan Johan Derksen ligt, gaat de komende uitzending van Veronica Inside niet door. De voetbalanalist zegt woensdag tegen het programma RTL Boulevard aan Talpa te hebben gevraagd het programma v

Woensdag 22 juli 2020

'Vlaproduct dat in de winkel niet loopt, eten we thuis op' - Een jaar na de doorstart van buurtsuper
Westerkwartier
Woensdag 22 juli 2020 om 09:00

In het najaar van 2018 was de schrik in Oldehove groot, toen sluiting dreigde voor dorpssupermarkt Attent. Tegen de verwachting in meldden zich nieuwe eigenaren. Mede dankzij financiële steun van dorp

Woensdag 26 februari 2020

Noorse schaatser Bøkko beëindigt loopbaan - Dagblad van het Noorden - Dagblad van het Noorden
Dagblad van het Noorden
Woensdag 26 februari 2020 om 09:00

Havard Bøkko begint komend weekeinde bij de wereldkampioenschappen allround in Hamar aan zijn laatste toernooi als schaatser. De 33-jarige Noor kondigde woensdag zijn afscheid aan.

Vrijdag 1 mei 2020

Aantal doden door coronavirus stijgt met 98 tot 4893 - Dagblad van het Noorden - Dagblad van het Noo
Dagblad van het Noorden
Vrijdag 1 mei 2020 om 09:00

Het coronavirus heeft nu zeker 4893 Nederlanders het leven gekost. Bij het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) zijn 98 nieuwe meldingen binnengekomen over overleden patiënten.

Maandag 8 juni 2020

Protest studenten helpt niets. Universiteitsbibliotheek Groningen blijft dicht - Dagblad van het Noo
Dagblad van het Noorden
Maandag 8 juni 2020 om 09:00

De Universiteitsbibliotheek blijft voorlopig gesloten, ondanks het pleidooi van studenten de deuren weer open te gooien.

Vrijdag 1 mei 2020

Politie treft drugslab aan in schuur van boerderij in Eext - Dagblad van het Noorden
Dagblad van het Noorden
Vrijdag 1 mei 2020 om 09:00

De politie heeft in een schuur bij een boerderij in het Drentse Eext materiaal voor een drugslab aangetroffen. Vier mannen zijn aangehouden op verdenking van het opzetten van een drugslab.

Zaterdag 2 mei 2020

EK wielrennen op de weg in Trente jaar uitgesteld - Dagblad van het Noorden
Dagblad van het Noorden
Zaterdag 2 mei 2020 om 09:00

De Europese kampioenschappen op de weg in het Italiaanse Trente worden vanwege de coronapandemie met een jaar uitgesteld. De titelstrijd stond op de kalender van 9 tot en met 13 september en verhuist

Vrijdag 1 mei 2020

Dagelijks aantal coronadoden in Duitsland duikt onder de 100 - Dagblad van het Noorden
Dagblad van het Noorden
Vrijdag 1 mei 2020 om 09:00

Voor het eerst in lange tijd zijn er in Duitsland minder dan 100 mensen overleden aan de gevolgen van het coronavirus. De afgelopen 24 uur zijn er 94 doden geregistreerd, fors minder dan de dag daarvo

Zondag 26 april 2020

Peiling: VVD wint tien zetels in zeven weken - Dagblad van het Noorden
Dagblad van het Noorden
Zondag 26 april 2020 om 09:00

De VVD heeft in de eerste peiling van Maurice de Hond sinds 8 maart tien zetels gewonnen. Dat meldt de opiniepeiler zondag. Volgens De Hond wordt het optreden van VVD-premier Mark Rutte in de coronacr

Donderdag 30 april 2020

Verbouwing treinstation Zandvoort is klaar - Dagblad van het Noorden - Dagblad van het Noorden
Dagblad van het Noorden
Donderdag 30 april 2020 om 09:00

Bij grote evenementen en op mooie zomerdagen kunnen voortaan meer treinen rijden tussen Amsterdam Centraal en Zandvoort aan Zee. De werkzaamheden aan het station van Zandvoort zijn donderdag afgerond.

Woensdag 29 april 2020

Britse premier Boris Johnson is weer vader geworden - Dagblad van het Noorden
Dagblad van het Noorden
Woensdag 29 april 2020 om 09:00

De Britse premier Boris Johnson is weer vader geworden. Zijn verloofde Carrie Symonds is bevallen van een jongetje, berichten Britse media. Moeder en kind maken het goed.

Vrijdag 24 april 2020

Straf voor Spanjaard die goudvis uitlaat ondanks coronaverbod - Dagblad van het Noorden
Dagblad van het Noorden
Vrijdag 24 april 2020 om 09:00

De Spaanse politie heeft een man bestraft die zijn goudvis uitliet. De man wilde daarmee het uitgaansverbod omzeilen, want het uitlaten van huisdieren is wel toegestaan. Hoewel hij de vis diervriendel

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement