Postcode 3511AG betreft de straat Oude Gracht in Utrecht, Lange Elisabethstraat, Mariaplaats en omgeving. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3511AG gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3511AG 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Holding A&C Chiu B.V. is gevestigd op Oudegracht 113BS te Utrecht en is actief in de branche Financiële holdings.
De stichting Stichting Administratiekantoor Holding A&C Chiu is gevestigd op Oudegracht 113BS te Utrecht en is actief in de branche Overige administratiekantoren.
De stichting Stichting Administratiekantoor Holding Charlie Chiu is gevestigd op Oudegracht 113BS te Utrecht en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Fresenburgh Overvecht B.V. is gevestigd op Oudegracht 113-BIS te Utrecht en is actief in de branche Restaurants.
De stichting Stichting Kee Fook Chiu is gevestigd op Oudegracht 113BS te Utrecht en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap The Old English Bookstore B.V. is gevestigd op Oudegracht 107 te Utrecht en is actief in de branche Winkels in boeken.
De besloten vennootschap Soft Wear is gevestigd op Oudegracht 107 te Utrecht en is actief in de branche Verhuur van onroerend goed (niet van woonruimte).
Dit bedrijfspand op het adres Oudegracht 109 te Utrecht is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1450. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 193 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Oudegracht 107 te Utrecht is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1450. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 164 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Afgehandelde omgevingsvergunning, het aanbrengen van steigerdoekreclame, Oudegracht 107 - 109 te ...
Aanvraag omgevingsvergunning, het aanbrengen van steigerdoekreclame, Oudegracht 107 te Utrecht, ...
Afgehandelde omgevingsvergunning, het aanbrengen van een steigerdoek-reclame, Oudegracht 107 -109...
Dit bedrijfspand op het adres Oudegracht 113 te Utrecht is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw . Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 1.505 m² (in units vanaf 413 m²) en bestaat uit 4 bouwlagen.
Aanvraag omgevingsvergunning, het aanbrengen van een steigerdoek-reclame, Oudegracht 107 te Utrec...
Afgehandelde omgevingsvergunning, het aanbrengen van steigerdoekreclame, Oudegracht 113 te Utrech...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lange Elisabethstraat, Mariaplaats en omgeving
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG