Postcode 3511AW betreft de straat Oude Gracht in Utrecht, Domplein, Neude, Janskerkhof. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3511AW gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3511AW 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap The Grand Shuffle Utrecht B.V. is gevestigd op Oudegracht 116 te Utrecht en is actief in de branche Restaurants.
De besloten vennootschap Off Creations B.V. is gevestigd op Oudegracht 116 te Utrecht en is actief in de branche cafés.
De onderneming ILLL media is gevestigd op Oudegracht 124A te Utrecht en is actief in de branche Productie van films (geen televisiefilms).
De besloten vennootschap De Oude Muntkelder Utrecht B.V. is gevestigd op Oudegracht 112 te Utrecht en is actief in de branche Cafetaria’s, lunchrooms, snackbars, eetkramen e.d..
De onderneming By BiTe h/o Toastable Oudegracht Utrecht is gevestigd op Oudegracht 122 te Utrecht en is actief in de branche Restaurants.
De besloten vennootschap Tiger papa B.V. is gevestigd op Oudegracht 114 te Utrecht en is actief in de branche Restaurants.
De besloten vennootschap Toastable Utrecht B.V. is gevestigd op Oudegracht 122 te Utrecht en is actief in de branche Cafetaria’s, lunchrooms, snackbars, eetkramen e.d..
Gemeente Utrecht - Intrekken en vaststellen C7 - Oudegracht,Drakenburgstraat,Vinkenburgstraat,Bak...
Afgehandelde omgevingsvergunning, het aanbrengen van steigerdoekreclame, Oudegracht 124-126 te Ut...
Aanvraag omgevingsvergunning, het aanbrengen van steigerdoekreclame, Oudegracht 124-126 te Utrech...
Afgehandelde omgevingsvergunning, het plaatsen van steigerdoekreclame aan de voorgevel, Oudegrach...
Aanvraag omgevingsvergunning, het plaatsen van steigerdoekreclame aan de voorgevel, Oudegracht 12...
Afgehandelde horecavergunning, Restaurant Tiger Papa B,V,; tijdelijke wijziging terras, Oudegrach...
Afgehandelde omgevingsvergunning, het tijdelijk uitbreiden van een horecaterras op de werf tot 2 ...
Aanvraag omgevingsvergunning, het uitbreiden van een horecaterras op de werf voor de duur van 5 m...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Domplein, Neude, Janskerkhof
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG