Postcode 3703BA betreft de straat Frank van Borselenlaan in Zeist, Griffensteijn en Kersbergen. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3703BA gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3703BA 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1935 is Frank van Borselenlaan 29 te Zeist. Het pand heeft een oppervlakte van 110m² en een perceeloppervlakte van 193m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 785.000.
De onderneming LauWorks is gevestigd op Frank van Borselenlaan 11 te Zeist en is actief in de branche Thuiszorg.
De onderneming Erna Vader, Equine bewegingsanalist is gevestigd op Frank van Borselenlaan 13 te Zeist en is actief in de branche Overig sport- en recreatieonderwijs.
De onderneming BoConsult is gevestigd op Frank van Borselenlaan 17 te Zeist en is actief in de branche Studiebegeleiding, vorming en onderwijs n.e.g..
De onderneming SPSuPPort is gevestigd op Frank van Borselenlaan 5 te Zeist en is actief in de branche Secretariële dienstverlening.
Het adres van deze woning uit 1935 is Frank van Borselenlaan 27 te Zeist. Het pand heeft een oppervlakte van 113m² en een perceeloppervlakte van 150m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 695.000.
Het adres van deze woning uit 1935 is Frank van Borselenlaan 9 te Zeist. Het pand heeft een oppervlakte van 128m² en een perceeloppervlakte van 262m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 885.000.
Het adres van deze woning uit 1935 is Frank van Borselenlaan 15 te Zeist. Het pand heeft een oppervlakte van 135m² en een perceeloppervlakte van 263m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 795.000.
De besloten vennootschap Yummiz B.V. was gevestigd op Frank van Borselenlaan 7 te Zeist en was actief in de branche Groothandel in voedings- en genotmiddelen algemeen assortiment.
De besloten vennootschap Energizing-the-Good B.V. is gevestigd op Frank van Borselenlaan 7 te Zeist en is actief in de branche Financiële holdings.
De onderneming Herman Polderman Business Development is gevestigd op Frank van Borselenlaan 7 te Zeist en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
De onderneming Allegro Communicatie is gevestigd op Frank van Borselenlaan 29 te Zeist en is actief in de branche Public relationsbureaus.
Gemeente Zeist verleende omgevingsvergunning, reguliere procedure, Frank van Borselenlaan 7 te Ze...
Gemeente Zeist ingekomen aanvraag voor een omgevingsvergunning, Frank van Borselenlaan 7 te Zeist...
Het adres van deze woning uit 1935 is Frank van Borselenlaan 13 te Zeist. Het pand heeft een oppervlakte van 104m² en een perceeloppervlakte van 150m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 439.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Griffensteijn en Kersbergen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG