Postcode 3704EL betreft de straat Fazantenlaan in Zeist, Vogelwijk. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3704EL gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3704EL 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Maluso administratie & ondersteuning is gevestigd op Fazantenlaan 22 te Zeist en is actief in de branche Belastingconsulenten.
De besloten vennootschap Professional Laundry Sales B.V. is gevestigd op Fazantenlaan 2 te Zeist en is actief in de branche Groothandel in machines voor de textielindustrie en in naai- en breimachines.
De besloten vennootschap Professional Laundry Services B.V. is gevestigd op Fazantenlaan 2 te Zeist en is actief in de branche Groothandel in overige machines, apparaten en toebehoren voor industrie en handel n.e.g..
De besloten vennootschap HCMW B.V. is gevestigd op Fazantenlaan 2 te Zeist en is actief in de branche Concerndiensten binnen eigen concern.
De onderneming SW scholing & consultancy is gevestigd op Fazantenlaan 2 te Zeist en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
Het adres van deze woning uit 1955 is Fazantenlaan 6 te Zeist. Het pand heeft een oppervlakte van 144m² en een perceeloppervlakte van 319m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 339.000.
Op 25 juni 2018 om 11:24 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Fazantenlaan 8 te Zeist....
De onderneming De Raaf Bouw en Onderhoud is gevestigd op Fazantenlaan 22 te Zeist en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Willemijn van Boxmeer is gevestigd op Fazantenlaan 6 te Zeist en is actief in de branche Praktijken van medisch specialisten en medische dagbehandelcentra (geen tandheelkunde of psychiatrie.
Verleende omgevingsvergunning, reguliere procedure Fazantenlaan 18 te Zeist, bouwen
Op 15 maart 2017 om 08:38 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Fazantenlaan 12 te Zeist....
Op 9 maart 2017 om 14:07 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Fazantenlaan 16 te Zeist....
Ingekomen aanvraag voor een omgevingsvergunning, Fazantenlaan 18 te Zeist, bouwen
Ingekomen aanvraag voor een omgevingsvergunning, Fazantenlaan ter hoogte van nummer 8 te Zeist, k...
Verleende samenvoegingsvergunning, Fazantenlaan 16 en 18 te Zeist
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Vogelwijk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG