Postcode 5715BL betreft de straat Verhagenstraat in Someren, Verspreide huizen Hersel. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5715BL gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5715BL 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Op 3 februari 2016 is het faillissement uitgesproken van Beheer- En Beleggingsmaatschappij Manoni B.V.. Het insolventienummer is F.16/16/50. Beheer- En Beleggingsmaatschappij Manoni B.V. is gevestigd in Lierop. Beheer- En Beleggingsmaatschappij Manoni B.V. is actief in de branche Financiële instellingen.
Op 3 februari 2016 is het faillissement uitgesproken van Beheer- En Beleggngsmaatschappij Kibo B.V.. Het insolventienummer is F.16/16/51. Beheer- En Beleggngsmaatschappij Kibo B.V. is gevestigd in Lierop. Beheer- En Beleggngsmaatschappij Kibo B.V. is actief in de branche Financiële instellingen.
De vennootschap onder firma ASdiner is gevestigd op Verhagenstraat 15 te Lierop en is actief in de branche Cateringdiensten op evenementen.
De onderneming Kim's Fysiotherapie - Orofaciaal en Manueel therapie is gevestigd op Verhagenstraat 13 te Lierop en is actief in de branche Fysiotherapie en ergotherapie.
De onderneming AJT Raijmakers is gevestigd op Verhagenstraat 15 te Lierop en is actief in de branche Eventcatering.
De onderneming Raijmakers bestratingen is gevestigd op Verhagenstraat 15 te Lierop en is actief in de branche Stratenmaken.
De onderneming Antonissen Bouw is gevestigd op Verhagenstraat 13a te Lierop en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Vastgesteld bestemmingsplan Bestemmingsplan Verhagenstraat 13/13a te Lierop
Ontwerpbestemmingsplan Verhagenstraat 13/13a te Lierop
KENNISGEVING WET NATUURBESCHERMING, Lierop Exploitatie BV, Verhagenstraat 2, 5715 BL te Lierop, Z...
KENNISGEVING WET NATUURBESCHERMING, Sebava B.V., Verhagenstraat 2, 5715 BL te Lierop, Z/098400
Op 24 juni 2020 om 14:26 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Verhagenstraat te Lierop....
Op 9 maart 2019 om 18:00 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Verhagenstraat te Lierop....
Op 19 november 2018 om 11:05 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Verhagenstraat te Lierop....
Op 29 september 2018 om 14:40 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Verhagenstraat te Lierop....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Hersel
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG