Postcode 6741GD betreft de straat Lage Valkseweg in Ede, Meulunteren/De Valk. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6741GD gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6741GD 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1981 is Lage Valkseweg 110 te Lunteren. Het pand heeft een oppervlakte van 200m² en een perceeloppervlakte van 2m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.150.000.
De onderneming RBTech is gevestigd op Lage Valkseweg 94 te Lunteren en is actief in de branche Algemene metaalbewerking.
De vennootschap onder firma GecoTrans is gevestigd op Lage Valkseweg 94 te Lunteren en is actief in de branche Goederenvervoer over de weg (geen verhuizingen).
De onderneming van de Munt Handel en Dienstverlening is gevestigd op Lage Valkseweg 116 te Lunteren en is actief in de branche Bouwtimmeren.
Ontwerp TAM-omgevingsplan ‘Hoofdstuk 22e Partiële herziening 2024,2e ronde, Agrarisch Buitengebie...
Dit bedrijfspand op het adres Lage Valkseweg 110 te Lunteren is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2012 met energielabel C. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 1.250.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer en toilet. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 217 m².
Omgevingsvergunning voor een wateractiviteit voor het (gedeeltelijk) dempen van 2 oppervlaktewate...
Aanvraag om een omgevingsvergunning voor een wateractiviteit voor het (gedeeltelijk) dempen van 2...
De onderneming Dressuurstal Dijkma is gevestigd op Lage Valkseweg 88 te Lunteren en is actief in de branche Overig sport- en recreatieonderwijs.
De onderneming J.Dijkhuizen Elektro is gevestigd op Lage Valkseweg 88 te Lunteren en is actief in de branche Elektrotechnische bouwinstallatie.
De vennootschap onder firma Mr. Seafood VOF is gevestigd op Lage Valkseweg 104 te Lunteren en is actief in de branche Markthandel in overige voedings- en genotmiddelen.
Op 8 december 2022 om 19:15 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Lage Valkseweg te Lunteren vanwege letsel....
Het adres van deze woning uit 1958 is Lage Valkseweg 114 te Lunteren. Het pand heeft een oppervlakte van 130m² en een perceeloppervlakte van 1200m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 699.000.
De onderneming B. Geerts Dienstverlening is gevestigd op Lage Valkseweg 104 te Lunteren en is actief in de branche Stratenmaken.
Het slachtoffer zat na de klap bekneld en is door de brandweer uit het voertuig gehaald...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Meulunteren/De Valk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG