Postcode 6741GE betreft de straat Lage Valkseweg in Ede, Meulunteren/De Valk. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6741GE gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6741GE 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1951 is Lage Valkseweg 132 te Lunteren. Het pand heeft een oppervlakte van 156m² en een perceeloppervlakte van 2521m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.450.000.
Het adres van deze woning uit 2006 is Lage Valkseweg 130A te Lunteren. Het pand heeft een oppervlakte van 338m² en een perceeloppervlakte van 4m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.575.000.
De commanditaire vennootschap Veenschoten CV is gevestigd op Lage Valkseweg 172 te Lunteren en is actief in de branche Fokken en houden van runderen (geen melkvee).
Het adres van deze woning uit 1938 is Lage Valkseweg 160 te Lunteren. Het pand heeft een oppervlakte van 187m² en een perceeloppervlakte van 17205m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 6 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.150.000.
De onderneming Thomassen Metaalbewerking is gevestigd op Lage Valkseweg 170 te Lunteren en is actief in de branche Algemene metaalbewerking.
De besloten vennootschap M. Thomassen Beheer B.V. is gevestigd op Lage Valkseweg 170 te Lunteren en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
Bestemmingsplan Partiële herziening 2022 - 2e ronde Agrarisch Buitengebied Ede 2012 en Natuurgebi...
Ontwerpbestemmingsplan ‘Partiële herziening 2022, 2e ronde, Agrarisch Buitengebied 2012 en Natuur...
Op 24 juli 2022 om 19:52 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Lage Valkseweg te Lunteren....
De onderneming M.Thomassen is gevestigd op Lage Valkseweg 170 te Lunteren en is actief in de branche Handel in en reparatie van personenauto’s en lichte bedrijfsauto’s (geen import van nieuwe).
Verlengen beslistermijn
De maatschap Van Soeren Van Soeren Maatschap is gevestigd op Lage Valkseweg 160 te Lunteren en is actief in de branche Fokken en houden van varkens.
De besloten vennootschap Voltman Process Equipment B.V. is gevestigd op Lage Valkseweg 132 te Lunteren en is actief in de branche Vervaardiging van machines voor de productie van voedings- en genotmiddelen.
De besloten vennootschap Van de Kolk Wernsen Holding B.V. is gevestigd op Lage Valkseweg 132 te Lunteren en is actief in de branche Financiële holdings.
Op 17 december 2020 om 19:08 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Lage Valkseweg te Lunteren....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Meulunteren/De Valk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG