Postcode 7651KJ betreft de straat Reutummerweg in Tubbergen, Tubbergen-Dorp. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7651KJ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7651KJ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Dit bedrijfspand op het adres Reutummerweg 15 te Tubbergen is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2015. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder mechanische ventilatie, te openen ramen, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 260 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
De onderneming House of Beauty & Spa is gevestigd op Reutummerweg 15 te Tubbergen en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
het hebben van een extra huisnummer
De onderneming Kachel Onderhoud Coen is gevestigd op Reutummerweg 13 te Tubbergen en is actief in de branche Gespecialiseerde reiniging van gebouwen en industriële reiniging.
De onderneming Peper & Lepels B.V. is gevestigd op Reutummerweg 13 te Tubbergen en is actief in de branche Restaurants.
Gemeente Tubbergen - Ingekomen aanvraag – Tubbergen, Reutummerweg 13: 2 kansspeelautomaten
Het adres van deze woning uit 2018 is te Tubbergen. Het pand heeft een oppervlakte van 265m² en een perceeloppervlakte van 1834m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 598.000.
Gemeente Tubbergen - Verleende vergunning of ontheffing – Tubbergen, Reutummerweg 13
De onderneming Patanga Inner healing was gevestigd op Reutummerweg 15 te Tubbergen en was actief in de branche Overige paramedische praktijken (geen fysiotherapie en psychologie) en alternatieve genezers.
Rectificatie Omgevingsvergunningen (uniforme openbare voorbereidingsprocedure) Reutummerweg 15 in...
Omgevingsvergunningen (uniforme openbare voorbereidingsprocedure) Reutummerweg 15, Tubbergen
De stichting Stichting Derdengelden Con-Sensus Incasso is gevestigd op Reutummerweg 19 te TUBBERGEN en is actief in de branche Financiële holdings.
De onderneming Het Bödeke is gevestigd op Reutummerweg 13 te Tubbergen en is actief in de branche Cafés.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Tubbergen-Dorp
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG