Postcode 8033AH betreft de straat Oelerbeek in Zwolle, Aalanden-Oost. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8033AH gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8033AH 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1976 is Oelerbeek 6 te Zwolle. Het pand heeft een oppervlakte van 108m² en een perceeloppervlakte van 135m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 269.500.
De onderneming De Keuken van Anna is gevestigd op Oelerbeek 46 te ZWOLLE en is actief in de branche Eventcatering.
De onderneming Duran company is gevestigd op Oelerbeek 18 te ZWOLLE en is actief in de branche Bedrijfsopleiding en -training.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Aalanden-Oost
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG