Postcode 8075DJ betreft de straat Spoekeboompje in Nunspeet, Elspeet. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8075DJ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8075DJ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming HvAS tekenburo is gevestigd op Spoekeboompje 83 te Elspeet en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
De vereniging Vereniging Buurtpreventie Team Elspeet is gevestigd op Spoekeboompje 65 te Elspeet en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De onderneming Buijtenhuis Mechatronica is gevestigd op Spoekeboompje 25 te Elspeet en is actief in de branche Overige gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw n.e.g..
De onderneming G. Smit bouw en onderhoud is gevestigd op Spoekeboompje 51 te Elspeet en is actief in de branche Bouwtimmeren.
Het adres van deze woning uit 2012 is Spoekeboompje 25 te Elspeet. Het pand heeft een oppervlakte van 96m² en een perceeloppervlakte van 125m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 399.000.
Verzamelverkeersbesluit reserveren parkeerplaatsen opladen elektrische voertuigen op diverse loca...
Het adres van deze woning uit 2012 is Spoekeboompje 29 te Elspeet. Het pand heeft een oppervlakte van 100m² en een perceeloppervlakte van 135m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 425.000.
De onderneming ethinker is gevestigd op Spoekeboompje 63 te Elspeet en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
Het adres van deze woning uit 2012 is Spoekeboompje 27 te Elspeet. Het pand heeft een oppervlakte van 108m² en een perceeloppervlakte van 140m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 399.000.
Gemeente Nunspeet - Kennisgeving ontvangst aanvraag omgevingsvergunning Spoekeboompje 33 in Elspe...
De onderneming La Odeur is gevestigd op Spoekeboompje 33 te Elspeet en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De besloten vennootschap AVN Investments B.V. is gevestigd op Spoekeboompje 35 te Elspeet en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
Gemeente Nunspeet - Kennisgeving besluit op aanvraag omgevingsvergunning Spoekeboompje 23 in Elsp...
Gemeente Nunspeet - Kennisgeving verlenging beslistermijn omgevingsvergunning Spoekeboompje 23 in...
Gemeente Nunspeet - Kennisgeving ontvangst aanvraag omgevingsvergunning Spoekeboompje 23 in Elspe...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Elspeet
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG