Postcode 8531CG betreft de straat Blazer in De Fryske Marren, Lemmer-Lemstervaart. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8531CG gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8531CG 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1972 is Blazer 24 te Lemmer. Het pand heeft een oppervlakte van 162m² en een perceeloppervlakte van 243m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 397.500.
De onderneming Multiservice Dolderman is gevestigd op Blazer 34 te Lemmer en is actief in de branche Handel in en reparatie van personenauto’s en lichte bedrijfsauto’s (geen import van nieuwe).
Blazer 4 te Lemmer: verleende vergunning realiseren van een opbouw op de garage (OV 20210065/)
Blazer 4 te Lemmer: aanvraag vergunning realiseren van een opbouw op de garage (OV 20210065)
De onderneming Hans van der Hulst is gevestigd op Blazer 30 te LEMMER en is actief in de branche Dienstverlening voor de akker- en/of tuinbouw.
De onderneming Tante Trees is gevestigd op Blazer 34 te Lemmer en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lemmer-Lemstervaart
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG