Postcode 8861NA betreft de straat Edisonstraat in Harlingen, Verspreide huizen Midlum. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8861NA gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8861NA 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Op 31 augustus 2025 om 16:57 is de politie met grote spoed uitgereden naar Edisonstraat te Harlingen vanwege een ongeval met letsel....
Dit bedrijfspand op het adres Edisonstraat 9 te Harlingen is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2010. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 1.189 m².
De besloten vennootschap Osolo Company B.V. is gevestigd op Edisonstraat 23 te Harlingen en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De besloten vennootschap Mechanisatiebedrijf Van der Laan B.V. is gevestigd op Edisonstraat 7 te Harlingen en is actief in de branche Reparatie en onderhoud van machines voor een specifieke bedrijfstak.
De besloten vennootschap A.P. Anema Vastgoed B.V. is gevestigd op Edisonstraat 7 te Harlingen en is actief in de branche Beheer van onroerend goed.
De besloten vennootschap Veilinghuis Vastgoed Beheer B.V. is gevestigd op Edisonstraat 23 te Harlingen en is actief in de branche Beheer van onroerend goed.
De besloten vennootschap Veilinghuis Harlingen B.V. is gevestigd op Edisonstraat 23 te Harlingen en is actief in de branche Winkels met een algemeen assortiment non-food (geen warenhuizen).
Dit bedrijfspand op het adres Edisonstraat 23 te Harlingen is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2003. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 1.100.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, toilet, pantry en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 1.625 m² (in units vanaf 1.500 m²) en bestaat uit 1 bouwlaag.
Aanvraag vergunning voor het milieuneutraal wijzigen van het bedrijf aan Edisonstraat 9 te Harlin...
Verlengde beslistermijn voor het renoveren en wijzigen van de gevels aan Edisonstraat 1 te Harlin...
Aanvraag vergunning voor het renoveren en wijzigen van de gevels aan Edisonstraat 1 te Harlingen
Toestemming voor het gebruik van een standplaatsvergunning voor Jongema Logistiek in oktober, nov...
Toestemming voor het uitbreiden van het pand aan Edisonstraat 15 te Harlingen
Aanvraag vergunning voor het uitbreiden van het pand aan Edisonstraat 15 te Harlingen
Op 20 augustus 2019 om 15:01 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Edisonstraat te Harlingen....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Midlum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG