Postcode 9461GX betreft de straat Bloemakkers in Aa en Hunze, Gieten. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9461GX gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9461GX 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Op 5 november 2025 om 19:14 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Bloemakkers te Gieten vanwege een middelgrote brand. Het betrof een oefening....
Op 5 november 2025 om 19:10 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Bloemakkers te Gieten vanwege een brand in een gebouw. Het betrof een oefening....
Dit bedrijfspand op het adres Bloemakkers 10 te Gieten is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1990 met energielabel B. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 669.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 100 m².
Het adres van deze woning uit 1990 is Bloemakkers 10 te Gieten. Het pand heeft een oppervlakte van 178m² en een perceeloppervlakte van 2m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 669.000.
De besloten vennootschap Lucht & Warmte Techniek B.V. is gevestigd op Bloemakkers 13 te Gieten en is actief in de branche Installatie van verwarmings- en luchtbehandelingsapparatuur.
De besloten vennootschap RLW Holding B.V. is gevestigd op Bloemakkers 13 te Gieten en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
Dit bedrijfspand op het adres Bloemakkers 41 te Gieten is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2007. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, toilet, pantry en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 780 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
De onderneming Gorilla Designs is gevestigd op Bloemakkers 9 te Gieten en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Dit bedrijfspand op het adres Bloemakkers 4 te Gieten is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1986. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder loading docks. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 29.391 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
De besloten vennootschap Fit Piggy IP B.V. is gevestigd op Bloemakkers 41 te Gieten en is actief in de branche Lease van niet-financiële immateriële activa.
De besloten vennootschap Fit Piggy Group B.V. is gevestigd op Bloemakkers 41 te Gieten en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Fit Piggy Real Estate B.V. is gevestigd op Bloemakkers 41 te Gieten en is actief in de branche Verhuur van onroerend goed (niet van woonruimte).
De besloten vennootschap ZPN Duurzaam B.V. is gevestigd op Bloemakkers 3 te Gieten en is actief in de branche Groothandel in elektronische en telecommunicatieapparatuur en bijbehorende onderdelen.
De besloten vennootschap ZPN Groep B.V. is gevestigd op Bloemakkers 3 te Gieten en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De besloten vennootschap Vlastuin Gieten B.V. is gevestigd op Bloemakkers 53 te Gieten en is actief in de branche Handel in en reparatie van zwaardere bedrijfsauto’s (geen import van nieuwe).
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Gieten
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG