Postcode 9461GX betreft de straat Bloemakkers in Aa en Hunze, Gieten. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9461GX gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9461GX 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Lucht & Warmte Techniek B.V. is gevestigd op Bloemakkers 13 te Gieten en is actief in de branche Installatie van verwarmings- en luchtbehandelingsapparatuur.
De besloten vennootschap RLW Holding B.V. is gevestigd op Bloemakkers 13 te Gieten en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
Dit bedrijfspand op het adres Bloemakkers 41 te Gieten is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2007. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, toilet, pantry en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 780 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
De onderneming Gorilla Designs is gevestigd op Bloemakkers 9 te Gieten en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Dit bedrijfspand op het adres Bloemakkers 4 te Gieten is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1986. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder loading docks. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 29.391 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
De besloten vennootschap Fit Piggy IP B.V. is gevestigd op Bloemakkers 41 te Gieten en is actief in de branche Lease van niet-financiële immateriële activa.
De besloten vennootschap Fit Piggy Group B.V. is gevestigd op Bloemakkers 41 te Gieten en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Fit Piggy Real Estate B.V. is gevestigd op Bloemakkers 41 te Gieten en is actief in de branche Verhuur van onroerend goed (niet van woonruimte).
De besloten vennootschap ZPN Duurzaam B.V. is gevestigd op Bloemakkers 3 te Gieten en is actief in de branche Groothandel in elektronische en telecommunicatieapparatuur en bijbehorende onderdelen.
De besloten vennootschap ZPN Groep B.V. is gevestigd op Bloemakkers 3 te Gieten en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De besloten vennootschap Vlastuin Gieten B.V. is gevestigd op Bloemakkers 53 te Gieten en is actief in de branche Handel in en reparatie van zwaardere bedrijfsauto’s (geen import van nieuwe).
De besloten vennootschap Fit Piggy B.V. is gevestigd op Bloemakkers 41 te Gieten en is actief in de branche Vervaardiging van overige voedingsmiddelen n.e.g..
De vennootschap onder firma Kunststofbouw Gieten is gevestigd op Bloemakkers 7 te Gieten en is actief in de branche Bouwtimmeren.
De onderneming Sign4u.nl is gevestigd op Bloemakkers 9 te Gieten en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Melding voor het mechanisch bewerken van diverse materialen en het reinigen, lijmen en coaten van...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Gieten
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG