Postcode 9462RX betreft de straat De Hoefslag in Aa en Hunze, Gasselte. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9462RX gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9462RX 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming carshift is gevestigd op De Hoefslag 1a te Gasselte en is actief in de branche Niet-gespecialiseerde handelsbemiddeling.
Vergunning geweigerd voor het vellen van een eik aan De Hoefslag 79 te Gasselte
Aanvraag vergunning voor het kappen van een eik aan De Hoefslag 79 te Gasselte
Het adres van deze woning uit 2011 is De Hoefslag 77 te Gasselte. Het pand heeft een oppervlakte van 225m² en een perceeloppervlakte van 684m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 6 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 625.000.
De onderneming Praktijk Espas is gevestigd op De Hoefslag 79 te Gasselte en is actief in de branche Sauna’s, solaria, baden e.d..
De besloten vennootschap Filiem B.V. is gevestigd op De Hoefslag 91 te Gasselte en is actief in de branche Financiële holdings.
gemeente Aa en Hunze - - Gieten
De onderneming Drents ijsmannetje is gevestigd op De Hoefslag 85 te Gasselte en is actief in de branche Cafetaria’s, lunchrooms, snackbars, eetkramen e.d..
De onderneming Leven is cre?ren is gevestigd op De Hoefslag 21 te Gasselte en is actief in de branche Studiebegeleiding, vorming en onderwijs n.e.g..
Het adres van deze woning uit 2009 is De Hoefslag 79 te Gasselte. Het pand heeft een oppervlakte van 211m² en een perceeloppervlakte van 794m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 495.000.
Het adres van deze woning uit 2008 is De Hoefslag 73 te Gasselte. Het pand heeft een oppervlakte van 117m² en een perceeloppervlakte van 510m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 269.500.
Op 9 mei 2016 om 08:08 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar De Hoefslag 4 te Gasselte....
Het adres van deze woning is De Hoefslag 53 te Gasselte. Het pand heeft een oppervlakte van 135m² en een perceeloppervlakte van 312m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 250.000.
De besloten vennootschap VRET B.V. is gevestigd op De Hoefslag 55 te GASSELTE en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Dedicavit B.V. is gevestigd op De Hoefslag 91 te Gasselte en is actief in de branche Rechtskundige adviesbureaus.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Gasselte
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG