Postcode 9463RB betreft de straat Kerkstraat in Aa en Hunze, Eext. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9463RB gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9463RB 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Toestemming voor het verbouwen van een woning aan Kerkstraat 22 te Eext
Toestemming voor het deels slopen van een woning aan Kerkstraat 22 te Eext
De onderneming Bij Hilma is gevestigd op Kerkstraat 4 te Eext en is actief in de branche Cafetaria’s, lunchrooms, snackbars, eetkramen e.d..
Aanvraag vergunning voor het verbouwen van een woning aan Kerkstraat 22 te Eext
Aanvraag vergunning voor het verbouwen van de woning aan Kerkstraat 22 te Eext
Het adres van deze woning is Kerkstraat 18a te Eext. Het pand heeft een oppervlakte van 162m² en een perceeloppervlakte van 948m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 550.000.
Toestemming voor het verbouwen van de woonboerderij aan Kerkstraat 20 te Eext
Aanvraag vergunning voor het uitbreiden van woonboerderij aan Kerkstraat 20 te Eext
De vennootschap onder firma Fa. A. Mennega is gevestigd op Kerkstraat 22 te Eext en is actief in de branche Grondverzet.
De onderneming Happy Healthy71 is gevestigd op Kerkstraat 12 te Eext en is actief in de branche Preventieve gezondheidszorg (geen arbobegeleiding).
Het adres van deze woning uit 1916 is Kerkstraat 10 te Eext. Het pand heeft een oppervlakte van 176m² en een perceeloppervlakte van 430m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 285.000.
De onderneming De 7 Ossen is gevestigd op Kerkstraat 4 te Eext en is actief in de branche Restaurants.
De onderneming De 7 Ossen is gevestigd op Kerkstraat 4 te Eext en is actief in de branche Hotels e.d..
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Eext
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG