Postcode 9733GM betreft de straat Patrijspoort in Groningen, Lewenborg-Noord. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9733GM gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9733GM 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1976 is Patrijspoort 83 te Groningen. Het pand heeft een oppervlakte van 119m² en een perceeloppervlakte van 160m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 365.000.
Het adres van deze woning uit 1977 is Patrijspoort 88 te Groningen. Het pand heeft een oppervlakte van 95m² en een perceeloppervlakte van 172m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 290.000.
De onderneming Maria Paulisa is gevestigd op Patrijspoort 79 te Groningen en is actief in de branche Reparatie van overige consumentenartikelen.
Het adres van deze woning uit 1976 is Patrijspoort 86 te Groningen. Het pand heeft een oppervlakte van 116m² en een perceeloppervlakte van 157m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 187.500.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lewenborg-Noord
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG