Postcode 9733GP betreft de straat Patrijspoort in Groningen, Lewenborg-Noord. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9733GP gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9733GP 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1976 is Patrijspoort 110 te Groningen. Het pand heeft een oppervlakte van 135m² en een perceeloppervlakte van 168m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 315.000.
Groningen - Reserveren parkeervakken als oplaadlocaties - Diverse locaties
GRONINGEN: GRN Leeuwenborg: Ziet u of heeft u zojuist gezien: 5a6 scooters, waarvan 1 Yamaha crossmotor. ...
Verleende omgevingsvergunning: Kapprogamma Stadsbeheer in diverse locaties, Groningen – het velle...
De onderneming Kinderopvang de Berenboot is gevestigd op Patrijspoort 110 te GRONINGEN en is actief in de branche Kinderopvang.
De onderneming Schoonmaakbedrijf De Stad is gevestigd op Patrijspoort 107 te Groningen en is actief in de branche Interieurreiniging van gebouwen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lewenborg-Noord
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG