Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 1011PZ.
Dit bedrijfspand op het adres Muiderstraat 21 te Amsterdam is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1961 met energielabel A+. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 390 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Muiderstraat 11 te Amsterdam is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1944. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder kabelgoten, systeemplafond, toilet, pantry en verwarming. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 105 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Muiderstraat 1 te Amsterdam is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1991. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 162 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Valkenburg
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG