Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 1013EJ.
Dit bedrijfspand op het adres Haarlemmerstraat 45 te Amsterdam is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw . Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 92 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Haarlemmerstraat 27a te Amsterdam is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1838. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 88 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Haarlemmerstraat 41 te Amsterdam is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2000. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 255 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Haarlemmerbuurt Oost
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG