Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 1056XN.
Dit bedrijfspand op het adres De Rijpstraat 135 te Amsterdam is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1930 met energielabel A. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 123 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres De Rijpstraat 133 te Amsterdam is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1930 met energielabel B. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 92 m² (in units vanaf 1 m²) en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Landlust Zuid
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG