Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 1072GH.
Dit bedrijfspand op het adres Ceintuurbaan 256 te Amsterdam is geschikt als Horecagelegenheid. Het betreft hier bestaande bouw . Een energielabel is niet beschikbaar. Deze horecagelegenheid heeft een oppervlakte van 615 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Ceintuurbaan 252H te Amsterdam is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1898. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 170 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Cornelis Troostbuurt
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG