Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 1101EE.
Dit bedrijfspand op het adres De entree 222 te Amsterdam is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2002. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 15.000 m² (in units vanaf 700 m²) en bestaat uit 12 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres De entree 230- 266 te Amsterdam is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2002. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 2.014 m² (in units vanaf 361 m²) en bestaat uit 3 bouwlagen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Amstel III deel A/B Noord
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG