Bedrijfspanden in postcodegebied 1506CB

Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 1506CB.

Zaterdag 9 november 2024

Winkelruimte Gedempte Gracht 39 Zaandam

Dit bedrijfspand op het adres Gedempte Gracht 39 te Zaandam is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1935. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 150 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.

Zaterdag 22 oktober 2022

Winkelruimte Gedempte Gracht 47 Zaandam

Dit bedrijfspand op het adres Gedempte Gracht 47 te Zaandam is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1994. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 222 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement