Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 1541CE.
Dit bedrijfspand op het adres Zuideinde 84 te Koog aan de Zaan is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2023. Een energielabel is niet verplicht. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 39 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Zuideinde 72 te Koog aan de Zaan is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2023. Een energielabel is niet verplicht. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 97 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Oud Koog
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG