Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 2011BE.
Dit bedrijfspand op het adres Burgwal 66-ZW te Haarlem is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1915. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder lichtstraten en toilet. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 260 m².
Dit bedrijfspand op het adres Burgwal 68 te Haarlem heeft Beleggingsobject als hoofdfunctie. Het betreft hier bestaande bouw uit 1915. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 275.000 euro. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 100 m².
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Burgwal
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG