Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 2012HS.
Dit bedrijfspand op het adres Dreef 40-A te Haarlem is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1979. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 364 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Dreef 40 te Haarlem is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1979 met energielabel A. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 2.081 m² (in units vanaf 441 m²) en bestaat uit 5 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Dreef 34 te Haarlem is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1880. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, mechanische ventilatie, te openen ramen, kabelgoten, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 544 m² (in units vanaf 30 m²) en bestaat uit 2 bouwlagen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Florapark
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG