Bedrijfspanden in postcodegebied 2511CN

Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 2511CN.

Vrijdag 24 maart 2023

Winkelruimte Haagsche Bluf 12 Den Haag

Dit bedrijfspand op het adres Haagsche Bluf 12 te Den Haag is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2001 met energielabel A. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 122 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.

Woensdag 5 oktober 2022

Horecagelegenheid Haagsche Bluf 37 Den Haag

Dit bedrijfspand op het adres Haagsche Bluf 37 te Den Haag is geschikt als Horecagelegenheid. Het betreft hier bestaande bouw uit 2001. Een energielabel is niet verplicht. Deze horecagelegenheid heeft een oppervlakte van 43 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Zuidwal

Instellen

Buurten in Centrum

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement