Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 2512BS.
Dit bedrijfspand op het adres Gedempte Burgwal 53 te Den Haag is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1900. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 85 m² en bestaat uit 3 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Gedempte Burgwal 45 te Den Haag heeft Beleggingsobject als hoofdfunctie. Het betreft hier bestaande bouw uit 1918. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 3.150.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, inbouwarmaturen, liften, te opene. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 850 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Zuidwal
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG