Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 2517HP.
Dit bedrijfspand op het adres Valeriusstraat 85 te Den Haag is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1954. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 34 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Valeriusstraat 81 te Den Haag is geschikt als Horecagelegenheid. Het betreft hier bestaande bouw uit 1959. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze horecagelegenheid heeft een oppervlakte van 134 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Valeriusstraat 83 te Den Haag is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1954. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 179 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Stadhoudersplantsoen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG