Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 2582HP.
Dit bedrijfspand op het adres Frankenslag 357 te Den Haag is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1912 met energielabel E. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 1.795.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder te openen ramen, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 309 m² en bestaat uit 3 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Frankenslag 347 te Den Haag is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1912 met energielabel F. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder toilet en pantry. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 40 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Statenkwartier
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG