Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 2584BN.
Dit bedrijfspand op het adres Keizerstraat 292 te Den Haag is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1925 met energielabel E. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 238 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Keizerstraat 158 te Den Haag is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1700 met energielabel A+. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 60 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Keizerstraat 160 te Den Haag is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1909. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 63 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Visserijbuurt
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG